Działając w oparciu o zlecenia krajowe i zagraniczne obsługujemy przewóz wszelkich artykułów w eksporcie i imporcie we wszystkich relacjach światowych. Główne kierunki działalności naszej firmy to obsługa eksportu na Daleki Wschód (Korea, Japonia, Chiny) oraz Stany Zjednoczone i Kanada.
Organizujemy transport w różnych rodzajach kontenerów: 20’, 40’, 45’, HQ, zwykłych oraz chłodniczych. Znaczną część obrotu naszej firmy stanowią przewozy artykułów spożywczych w kontenerach o kontrolowanej temperaturze od -20 st. C. do +5 st. C.
Dzięki wieloletniej współpracy z największymi międzynarodowymi armatorami, takimi jak: Maersk Line, OOCL, Hanjin Shipping, Evergreen, MSC, Cosco, Hapag Lloyd, CMA-CGM i innymi jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny, bez ukrytych kosztów.
Wieloletnia współpraca z profesjonalnymi przewoźnikami pozwala nam na oferowanie klientom transportu lądowego dostosowanego do ich potrzeb po konkurencyjnych cenach.

Polecamy naszą ofertę spedycyjną w zakresie:

- organizowania transportu do dowolnego miejsca na świecie,
- aranżacji sprawnego bukowania miejsc na statkach oceanicznych i dowozowych,
- kompleksowej obsługi ładunków cało- kontenerowych,
- organizowania transportu różnych typów kontenerów w tym kontenerów chłodniczych,
- organizowania obsługi portowej,
- profesjonalnego doradztwa w wyborze optymalnych warunków przewozu towaru,
- wystawiania dokumentów zgodnie z umowami transportowymi i akredytywą,
- przewozu ładunków w relacji "door to door"
- aranżacji ubezpieczenia ładunków,
- profesjonalnego przygotowania wszelkiej potrzebnej dokumentacji, m.in. zaświadczeń do Agencji Rynku Rolnego w celu otrzymania dopłat eksportowych.
- lokalizacja naszego biura w Gdyni umożliwia bezpośredni kontakt z armatorami, oraz sprawny przepływ dokumentacji,

Naszym atutem jest bogate, kilkudziesięcioletnie doświadczenie na rynku przewozów kontenerowych, pełen profesjonalizm oraz konkurencyjna oferta cenowa (wybór najkorzystniejszego frachtu u armatorów, preferencyjne stawki frachtowe dla stałych klientów).
Trzon naszego zespołu tworzą pracownicy z doświadczeniem sięgającym początków transportu kontenerowego w naszym kraju. Dzięki temu wnoszą mądrość, wiedzę, doświadczenie oraz ugruntowaną pozycję, jaką nie mogą pochwalić się nowo powstające firmy.
Idąc z duchem czasu, firma oprócz doświadczenia, stawia także na nowatorskie spojrzenie, stąd inwestuje w młodą kadrę.
Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy wiarygodnym partnerem gwarantującym rzetelność i solidność wykonywania powierzonych nam zadań. Możemy zaproponować najwyższą jakość usług w bardzo szerokim zakresie. Współpraca z nami umożliwia Państwu komfortowe realizowanie kontraktów.
Sprostamy najbardziej wymagającym klientom.

AGENCJA CELNA

Posiadamy własną agencję celną, dzięki czemu możemy zaproponować dokonywanie odpraw celnych, co jest dużą oszczędnością czasu jak i finansów.

POLSKI